KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13229098
nr 1322 9098
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på pannå, 29x39 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:05:32
600 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)